O MNIE

note
BLOG I KREATYWNE PISANIE

Pierwszy blog założyłam jeszcze w szkole podstawowej — trzeci prowadzę nieprzerwanie od 2010 roku.

Od ponad 10 lat próbuję się w pisaniu literackim — jestem finalistką kilku konkursów ogólnokrajowych w Polsce i za granicą. Piszę również prozę literacką, relacje z podróży, wideowiersze. Lubię łączyć różne media — literaturę, fotografię i wideo.

Dlaczego o tym wspominam? Bo z pasji zrodził się pomysł na karierę zawodową. I tak jest do dzisiaj.

graph

COPYWRITING I ZARZĄDZANIE

Przygodę z copywritingiem rozpoczęłam w 2013 roku poprzez staż w agencji Semahead Grupy Interia.pl, z którą później kontynuowałam współpracę.

W trakcie studiów zdobywałam doświadczenie także jako recenzentka i redaktorka m.in. dla Korporacji Ha!art. Tworzyłam również komunikację w social mediach, przeprowadzałam kampanie reklamowe na Facebooku. 

Także na studiach zdobywałam pierwsze doświadczenia związane z zarządzaniem ludźmi i projektami jako przewodnicząca koła naukowego. Organizowałam wydarzenia i wyjazdy zagraniczne, na które pozyskiwałam fundusze.

share1
KOMUNIKACJA, PUBLIC RELATIONS I GRAFIKA

Przez rok zdobywałam doświadczenie w komunikacji i public relations w międzynarodowej firmie budowlanej Mota-Engil, gdzie oprócz budowania relacji społecznych i wizerunkowych, zajmowałam się tworzeniem projektów tekstowo-graficznych (broszury, plakaty, identyfikacja wizualna) oraz wideo.

Jednocześnie to właśnie wtedy zaczęłam realizować pierwsze projekty marketingowe i social mediowe dla swoich klientów.

forward

CONTENT MARKETING, SOCIAL MEDIA, STRATEGIE MARKETINGOWE

Przez półtora roku pracowałam w agencji marketingu internetowego PromoTraffic, gdzie jako team leaderka zarządzałam zespołem content marketingu, social mediów i odpowiadałam za komunikację agencji.

W tym czasie zdobyłam bardzo szeroką wiedzę z marketingu internetowego, wspierając kilkunastu klientów takich jak m.in. Polcard, Comarch, Interbud, Plantwear, Q Hotel, Selfieroom, Super Prezenty, Skilltelligence, CannabiGold, Voigt Medica.

Tworzyłam strategie marketingowe wraz ze specjalistami SEO, PPC, UX, prowadziłam szkolenia, odpowiadałam za oferty i reprezentowałam firmę na spotkaniach sprzedażowych oraz konferencjach w kraju i za granicą (m.in. MWC w Barcelonie).

globe-1

MARKETING GLOBALNY I DORADZTWO STRATEGICZNE

W latach 2018-2021 odpowiadałam za komunikację marketingowo-sprzedażową w firmie technologicznej Untitled Kingdom, która realizuje ze start-upami z USA, Wielkiej Brytanii i Francji projekty z obszaru digital health, IoT i FemTech.

Zdobyłam w niej szeroką wiedzę o technologiisprzedaży i rozwoju biznesu. Miałam przyjemność reprezentować firmę na konferencji SXSW w Austin (USA).

Jednym z najciekawszych projektów realizowanych w tym czasie było stworzenie ebooka „The State of FemTech. Current state and future of the FemTech industry”. Publikacja została stworzona przez kobiety dla kobiet, które borykają się z wyzwaniami w branży FemTech. Do współpracy udało mi się zaprosić ponad 18 założycielek i ekspertek, głównie z USA, Wielkiej Brytanii i Australii. Współprowadziłam też serię wywiadów na żywo z cyklu „State of FemTech+”, w którą były zaangażowane autorki ebooka.

Obecnie na stałe współpracuję jako Marketing Manager z software housem, który tworzy oprogramowanie dla klientów z całego świata.

Jednocześnie ciągle rozwijam się poprzez tworzenie strategii i konsultacji marketingowo-biznesowych.

Na co dzień zawodowo posługuję się językiem polskim, angielskim i ukraińskim.

SPOTKAJMY SIĘ NA:

LinkedIn: Klaudia-Raczek

Facebooku: Klaudia Raczek,

Twitterze: @KlaudiaRaczek

bubble
Masz pytanie? Napisz do mnie, postaram się odpisać jak najszybciej.

%d blogerów lubi to:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close