Najlepsze reklamy ze świata. Zima 2020/21

Są takie rzeczy na świecie, które powodują eksplozje mózgu. Na przykład to, że jest taki gatunek ludzi, który papier toaletowy wiesza tak, że się go rozwija od wewnątrz. Przed pandemią istnieli ludzie, którzy po wyjściu z toalety nie myli rąk. Są i tacy, którzy odkrawają końcówki banana, nie lubią pomidorów i zakładają na zęby „blomby”. Jest też taki zboczony rodzaj człowieka, który ogląda reklamy z ciekawości i dla przyjemności. To o mnie. Żebyście nie musieli jednak oglądać wszystkich i wszędzie, zebrałam 6 najlepszych reklam tej zimy, które zrobiły na mnie największe wrażenie.Jeśli masz jakieś swoje typy, których tu zabrakło, zapraszam do dzielenia się w komciach.

1. SodaStream – The Small Things

Snoop Dog. Pochwała małych przyjemności i codzienności. Ograniczanie plastiku i woda. Nic do siebie nie pasuje, nikt o to nie prosił, a każdy potrzebował. Świetnie napisane i zrealizowane.

2. Burger King – #WhopperAndFriends

Znana kampania również zrealizowana w Polsce. Spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem i była wielokrotnie kopiowana przez inne marki. Dowód na to, że czasem siła tkwi w prostym przekazie i nie potrzeba do tego zjawiskowej warstwy graficznej, wystarczy copy.

3. Pure Sh*t – Something good has to come from 2020

Palmę pierwszeństwa w byciu dowcipnym w reklamie wygrała jednak marka Pure Sh*t. Wszystko tu się… klei.

4. Doc Morris – Take Care

No dobra, reklamy rzewną muzyką, niewielką ilością słów i staraniami osób słabych, leciwych i chorych są zazwyczaj wzruszające. Ta również.

5. Google – Year in Search 2020

Momentami zabawne, najczęściej wzruszające. Czego szukaliśmy w 2020 roku w Google?

6. ALDI – The Real Surprise of Christmas

Seria filmów pokazująca testy konsumentów i sugerowanie się ceną przy ocenie jakości. Forma znana i bardzo wtórna, ale sprawdzona i działa.

Masz swoje typy? ;-)

Co o tym myślisz? Napisz komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close